Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 32,000 TL Starting Bid: 32,000 TL Estimated: TL Losing Winning

HEREKE İPEK HALI

Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının mavi renkli zemini üzeri mihrap, kuş ve madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 60x37 cm.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • Live auction start time: 29-05-2022 15:01
 • Lots
 • Winnings
 • HEREKE İPEK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının mavi renkli zemini üzeri mihrap, kuş ve madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 60x37 cm.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  HEREKE İPEK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının mavi renkli zemini üzeri mihrap, kuş ve madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 60x37 cm.

  TLSold
 • HEREKE İPEK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap, eski Türkçe ibareler ve floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 70x45 cm.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  HEREKE İPEK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap, eski Türkçe ibareler ve floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 70x45 cm.

  TLSold
 • HEREKE İPEK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral ve madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 119x80 cm.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  HEREKE İPEK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral ve madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 119x80 cm.

  TLSold
 • KUM İPEK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon ve serpme çiçek motifleri ile süslenmiştir. Ebat: 205x136 cm.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  KUM İPEK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon ve serpme çiçek motifleri ile süslenmiştir. Ebat: 205x136 cm.

  TLSold
 • KUM YÜN İPEK HALI-Krem ve lacivert renkli zemini üzeri hayvansal ve bitkisel motiflerle süslenmiştir. Ebat: 85x62 cm.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  KUM YÜN İPEK HALI-Krem ve lacivert renkli zemini üzeri hayvansal ve bitkisel motiflerle süslenmiştir. Ebat: 85x62 cm.

  TLSold
 • HEREKE İPEK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri hayat ağacı ve mihrap motifleri ile süslenmiştir. Ebat: 56x43 cm.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  HEREKE İPEK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri hayat ağacı ve mihrap motifleri ile süslenmiştir. Ebat: 56x43 cm.

  TLSold
 • HEREKE İPEK HALI-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 93x170 cm.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  HEREKE İPEK HALI-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 93x170 cm.

  TLSold
 • YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri madalyon ve geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 243x125 cm.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri madalyon ve geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 243x125 cm.

  TLSold
 • YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri madalyon ve geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 250x127 cm.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri madalyon ve geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 250x127 cm.

  TLSold
 • CİCİM KİLİM-Bordo renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 200x138 cm.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  CİCİM KİLİM-Bordo renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 200x138 cm.

  TLSold
 • SİVAS ŞARKIŞLA KİLİM-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü kilimin bordo renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 397x185 cm.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  SİVAS ŞARKIŞLA KİLİM-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü kilimin bordo renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 397x185 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK BERGAMA KOZAK HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 104x82 cm. Haliyle.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  ANTİK BERGAMA KOZAK HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 104x82 cm. Haliyle.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KELENLİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon ve floral motifler ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 208x148 cm.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  ANTİK KELENLİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon ve floral motifler ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 208x148 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK MANASTIR HALI-Bordo renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 163x97 cm.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  ANTİK MANASTIR HALI-Bordo renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 163x97 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KAYSERİ ZİLE HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap ve floral motifler ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 132x202 cm.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  ANTİK KAYSERİ ZİLE HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap ve floral motifler ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 132x202 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK TAŞKALE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri madalyon motifleri ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 196x120 cm. Haliyle.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  ANTİK TAŞKALE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri madalyon motifleri ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 196x120 cm. Haliyle.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK ELAZIĞ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motiflerle ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 176x134 cm.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  ANTİK ELAZIĞ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motiflerle ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 176x134 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KONYA KARAPINAR HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının çok renkli zemini üzeri mihrap motifleri ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 120x190 cm. Haliyle.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  ANTİK KONYA KARAPINAR HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının çok renkli zemini üzeri mihrap motifleri ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 120x190 cm. Haliyle.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK LADİK HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap ve floral motifler ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 202x118 cm.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  ANTİK LADİK HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap ve floral motifler ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 202x118 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK GELVERİ YOLLUK-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü yolluğun kırmızı renkli zemini üzeri geometrik ve floral motifler ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 352x106 cm.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  ANTİK GELVERİ YOLLUK-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü yolluğun kırmızı renkli zemini üzeri geometrik ve floral motifler ile süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 352x106 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KÜYAHYA KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 256x188 cm.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  ANTİK KÜYAHYA KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 256x188 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 303x80 cm.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 303x80 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • BUHARA HALI-Yedi sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının yeşil renkli zemini üzeri buhara motifi ile süslenmiştir. Ebat: 205x133 cm.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  BUHARA HALI-Yedi sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının yeşil renkli zemini üzeri buhara motifi ile süslenmiştir. Ebat: 205x133 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YAHYALI HALI-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 197x114 cm.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  YAHYALI HALI-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 197x114 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • TÜRKMEN HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 274x192 cm.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  TÜRKMEN HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 274x192 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • LADİK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 234x173 cm.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  LADİK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 234x173 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • PROT KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 144x71 cm.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  PROT KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 144x71 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 158x93 cm.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 158x93 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK TAŞPINAR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 191x115 cm.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  ANTİK TAŞPINAR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 191x115 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • PROT KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 175x83 cm.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  PROT KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 175x83 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK YOLLUK-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 225x83 cm.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  UŞAK YOLLUK-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 225x83 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 150x100 cm.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 150x100 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KARAPINAR KİLİM-Krem renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 182x158 cm.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  KARAPINAR KİLİM-Krem renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 182x158 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SİNE KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 149x123 cm.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  SİNE KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 149x123 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 147x107 cm.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 147x107 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK HERİZ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 360x285 cm.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  ANTİK HERİZ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 360x285 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kahve renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 358x257 cm.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  UŞAK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kahve renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 358x257 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kahve renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 370x283 cm.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  UŞAK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kahve renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 370x283 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İRAN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 270x174 cm.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  İRAN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 270x174 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ZEHUR HALI-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 182x134 cm.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  ZEHUR HALI-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 182x134 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 380x264 cm.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 380x264 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • HEREKE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 372x245 cm.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  HEREKE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 372x245 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • HEREKE HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 345x260 cm.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  HEREKE HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 345x260 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • PATCHWORK HALI-Çok renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. Ebat: 292x145 cm.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  PATCHWORK HALI-Çok renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. Ebat: 292x145 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KARS KARAMAN KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 390x185 cm.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  ANTİK KARS KARAMAN KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 390x185 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KONYA SİLE HALI-Yedi sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 190x120 cm.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  ANTİK KONYA SİLE HALI-Yedi sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 190x120 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK BANDIRMA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 190x130 cm.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  ANTİK BANDIRMA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 190x130 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KAZAK HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 125x95 cm.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  KAZAK HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 125x95 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KULA HALI-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 200x130 cm.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  KULA HALI-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 200x130 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KAPADOKYA GÖRDES HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 205x140 cm.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  ANTİK KAPADOKYA GÖRDES HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 205x140 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KÖMÜRCÜ KULA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 175x137 cm.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  KÖMÜRCÜ KULA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 175x137 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KEÇİMUHSİNE HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 204x115 cm.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  ANTİK KEÇİMUHSİNE HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 204x115 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK MUCUR HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 155x100 cm.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  ANTİK MUCUR HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 155x100 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK GÖRSES HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifleri ile süslenmiştir. Ebat: 230x122 cm.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  ANTİK GÖRSES HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifleri ile süslenmiştir. Ebat: 230x122 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK FESHANE HALI-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 166x123 cm.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  ANTİK FESHANE HALI-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 166x123 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK YAĞCIBEDİR HALI-Yedi sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1920-1930 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 145x120 cm.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  ANTİK YAĞCIBEDİR HALI-Yedi sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1920-1930 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 145x120 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 165x117 cm.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  ANTİK KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 165x117 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 180x140 cm.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  ANTİK KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 180x140 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK BERGAMA KARADAĞ HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1800-1820 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 120x125 cm.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  ANTİK BERGAMA KARADAĞ HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1800-1820 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 120x125 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 230x120 cm.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 230x120 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 295x196 cm.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  UŞAK HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 295x196 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • HEREKE HALI-Yedi sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 255x169 cm.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  HEREKE HALI-Yedi sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 255x169 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SULTANİ HALI-Petrol renkli zemini üzeri geometrik ve hayvansal desenlerle süslenmiştir. Ebat: 251x180 cm.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  SULTANİ HALI-Petrol renkli zemini üzeri geometrik ve hayvansal desenlerle süslenmiştir. Ebat: 251x180 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • TÜRKMEN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 297x200 cm.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  TÜRKMEN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 297x200 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SULTANİ HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. Ebat: 244x174 cm.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  SULTANİ HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. Ebat: 244x174 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • TAŞPINAR HALI-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 330x174 cm.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  TAŞPINAR HALI-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 330x174 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • TAŞPINAR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem-kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 337x157 cm.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  TAŞPINAR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem-kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 337x157 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MİLAS HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının çok renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 300x196 cm.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  MİLAS HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının çok renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 300x196 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 279x152 cm.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  UŞAK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 279x152 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 261x172 cm.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  UŞAK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 261x172 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KARAKEÇİLİ HALI-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1890-1900 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 131x93 cm.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  ANTİK KARAKEÇİLİ HALI-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1890-1900 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 131x93 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK FERTEK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 167x112 cm.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  ANTİK FERTEK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 167x112 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK MALATYA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 180x144 cm.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  ANTİK MALATYA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 180x144 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İNLİCE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının yeşil-somon renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 178x111 cm.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  İNLİCE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının yeşil-somon renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 178x111 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KARAMAN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 155x100 cm.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  KARAMAN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 155x100 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • BALIKESİR YÜNCÜ KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 220x155 cm.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  BALIKESİR YÜNCÜ KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 220x155 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MİLAS BOZALAN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 208x140 cm.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  MİLAS BOZALAN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 208x140 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İRAN KUM HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 255x200 cm.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  İRAN KUM HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 255x200 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İRAN KUM HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 290x186 cm.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  İRAN KUM HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 290x186 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK SİVAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri şal motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 160x140 cm.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  ANTİK SİVAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri şal motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 160x140 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KİRMAN HALI-Çok renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. Ebat: 270x213 cm.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  KİRMAN HALI-Çok renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. Ebat: 270x213 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 260x145 cm.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 260x145 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • FETHİYE KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 282x162 cm.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  FETHİYE KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 282x162 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KÜTAHYA KARAKEÇİLİ HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 206x133 cm.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  KÜTAHYA KARAKEÇİLİ HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 206x133 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YAHYALI HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 153x96 cm.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  YAHYALI HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 153x96 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 210x130 cm.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 210x130 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • PATCHWORK HALI-Mavi renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 270x175 cm.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  PATCHWORK HALI-Mavi renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 270x175 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MİLAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 190x130 cm.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  MİLAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 190x130 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YAHYALI HALI-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 190x116 cm.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  YAHYALI HALI-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 190x116 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SİVAS MİNDER-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü minderin kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 96x55 cm.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  SİVAS MİNDER-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü minderin kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 96x55 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YÖRÜK MİNDER-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü minderin kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 53x46 cm.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  YÖRÜK MİNDER-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü minderin kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 53x46 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • FERTEK HALI-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 164x118 cm.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  FERTEK HALI-İki sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 164x118 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 143x101 cm.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 143x101 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 179x115 cm.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 179x115 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 220x119 cm.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 220x119 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • TAŞPINAR HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert-bordo renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 195x126 cm.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  TAŞPINAR HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert-bordo renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 195x126 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SULTANİ YOLLUK-Petrol renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 255x84 cm.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  SULTANİ YOLLUK-Petrol renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 255x84 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • TÜRKMEN HALI-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 198x97 cm.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  TÜRKMEN HALI-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 198x97 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 113x72 cm.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 113x72 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YAĞCIBEDİR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 142x74 cm.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  YAĞCIBEDİR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 142x74 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MİLAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 115x102 cm.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  MİLAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 115x102 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YÖRÜK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 134x80 cm.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  YÖRÜK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 134x80 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MADEN HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 222x124 cm.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  MADEN HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 222x124 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo-lacivert renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 187x150 cm.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo-lacivert renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 187x150 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KEÇİMUHSİNE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 125x82 cm.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  KEÇİMUHSİNE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 125x82 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • BERGAMA HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 97x97 cm.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  BERGAMA HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 97x97 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ŞİRVAN HALI-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 125x80 cm.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  ŞİRVAN HALI-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 125x80 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK BERGAMA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1830-1850 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 128x95 cm.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  ANTİK BERGAMA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1830-1850 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 128x95 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KIZ BERGAMA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 145x100 cm.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  ANTİK KIZ BERGAMA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 145x100 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KIZ BERGAMA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 98x98 cm.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  ANTİK KIZ BERGAMA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 98x98 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KAYSERİ LÜTFÜ ÖZDEN HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 90x83 cm.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  KAYSERİ LÜTFÜ ÖZDEN HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 90x83 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KULA HALI-Yedi sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 170x130 cm.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  ANTİK KULA HALI-Yedi sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 170x130 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANADOLU HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap ve kandil motifi ile süslenmiştir. Ebat: 113x71 cm.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  ANADOLU HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap ve kandil motifi ile süslenmiştir. Ebat: 113x71 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifiler ile süslenmiştir. Ebat: 202x152 cm.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  UŞAK HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifiler ile süslenmiştir. Ebat: 202x152 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MİLAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 203x121 cm.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  MİLAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 203x121 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SULTANİ HALI-Mavi renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. Ebat: 247x171 cm.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  SULTANİ HALI-Mavi renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. Ebat: 247x171 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 284x186 cm.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 284x186 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK YOLLUK-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü yolluğun kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 205x81 cm.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  UŞAK YOLLUK-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü yolluğun kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 205x81 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 207x153 cm.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 207x153 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • BİLCİK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 199x151 cm.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  BİLCİK HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 199x151 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK UŞAK KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 400x350 cm.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  ANTİK UŞAK KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 400x350 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MİLAS BODRUM KİLİM-Lacivert renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 215x155 cm.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  MİLAS BODRUM KİLİM-Lacivert renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 215x155 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK ERZURUM BARDIZ KİLİM-Kahve renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 310x160 cm.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  ANTİK ERZURUM BARDIZ KİLİM-Kahve renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 310x160 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KONYA KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 220x120 cm.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  KONYA KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 220x120 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AYDIN ÇİNE KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 160x112 cm.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  AYDIN ÇİNE KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 160x112 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SİVAS KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 390x205 cm.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  SİVAS KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 390x205 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ADANA KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 270x163 cm.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  ADANA KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 270x163 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK SİVAS ŞARKIŞLA KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 425x280 cm.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  ANTİK SİVAS ŞARKIŞLA KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 425x280 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MİLAS KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 395x100 cm.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  MİLAS KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 395x100 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTALYA KORKUTELİ KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 350x140 cm.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  ANTALYA KORKUTELİ KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 350x140 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • NİĞDE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 150x98 cm.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  NİĞDE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 150x98 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK ZEHUR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 150x98 cm.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  ANTİK ZEHUR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 150x98 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KARAPINAR HALI-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1920-1930 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 159x122 cm.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  ANTİK KARAPINAR HALI-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1920-1930 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 159x122 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AVANOS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 176x126 cm.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  AVANOS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 176x126 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK MELAYİR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 190x140 cm.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  ANTİK MELAYİR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 190x140 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KAPADOKYA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 200x150 cm.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  ANTİK KAPADOKYA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 200x150 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK FESHANE HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının mavi renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 168x117 cm.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  ANTİK FESHANE HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının mavi renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 168x117 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK AVANOS HALI-Altı sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının yeşil renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1920-1930 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 200x130 cm.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  ANTİK AVANOS HALI-Altı sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının yeşil renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1920-1930 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 200x130 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 195x125 cm.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 195x125 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK BANDIRMA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 177x138 cm.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  ANTİK BANDIRMA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 177x138 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK BERGAMA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 160x100 cm.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  ANTİK BERGAMA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 160x100 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK GÖRDES HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1920-1930 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 185x120 cm.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  ANTİK GÖRDES HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1920-1930 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 185x120 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KONYA SİLE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 170x115 cm.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  ANTİK KONYA SİLE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 170x115 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motifiler ile süslenmiştir. Ebat: 190x130 cm.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri geometrik motifiler ile süslenmiştir. Ebat: 190x130 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • EREĞLİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 198x126 cm.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  EREĞLİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının bordo renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 198x126 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 212x117 cm.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  YAHYALI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 212x117 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SİVAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 182x105 cm.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  SİVAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 182x105 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • TAŞPINAR HALI-Altı sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 206x126 cm.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  TAŞPINAR HALI-Altı sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 206x126 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • BAHTİYARİ HALI-Altı sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 153x104 cm.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  BAHTİYARİ HALI-Altı sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 153x104 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MALATYA YOLLUK-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü yolluğun kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 245x93 cm.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  MALATYA YOLLUK-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü yolluğun kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 245x93 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MADEN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem-kahve renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 187x111 cm.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  MADEN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem-kahve renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 187x111 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • LADİK HALI-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 166x105 cm.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  LADİK HALI-Dört sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 166x105 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KEÇİMUHSİNE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 172x103 cm.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  KEÇİMUHSİNE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 172x103 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 172x103 cm.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  KAYSERİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 172x103 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem-pembe renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 308x255 cm.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  UŞAK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem-pembe renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 308x255 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KULA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 250x160 cm.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  KULA HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 250x160 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MİLAS KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 345x160 cm.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  MİLAS KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 345x160 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK ERZURUM KİLİM-Pembe renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 455x145 cm.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  ANTİK ERZURUM KİLİM-Pembe renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 455x145 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİKKÜRT HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 225x130 cm.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  ANTİKKÜRT HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 225x130 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK BOZALAN MİLAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 200x140 cm.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  ANTİK BOZALAN MİLAS HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 200x140 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK MUĞLA FETHİYE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 190x130 cm.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  ANTİK MUĞLA FETHİYE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 190x130 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KONYA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem-kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 180x130 cm.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  KONYA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem-kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 180x130 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK SİVAS YOLLUK-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü yolluğun kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 365x108 cm.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  ANTİK SİVAS YOLLUK-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü yolluğun kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 365x108 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK SİVAS HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 215x125 cm.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  ANTİK SİVAS HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının krem renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 215x125 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KARAKEÇİLİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 122x102 cm.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  ANTİK KARAKEÇİLİ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. *1900-1910 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 122x102 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KİRMAN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 180x180 cm.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  KİRMAN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 180x180 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK BERGAMA KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1860-1880 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 80x70 cm.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  ANTİK BERGAMA KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1860-1880 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 80x70 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MADEN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 203x116 cm.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  MADEN HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 203x116 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KOZAK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 145x100 cm.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  KOZAK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 145x100 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK MİHALİÇ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1880-1890 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 230x127 cm.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  ANTİK MİHALİÇ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. *1880-1890 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 230x127 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK HERİZ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 420x107 cm.

  Lot No: 171

  Lot: 171

  ANTİK HERİZ HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 420x107 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YUNTDAĞI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 145x100 cm.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  YUNTDAĞI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 145x100 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK LENKORAN YOLLUK-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü yolluğun kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1920-1930 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 420x107 cm.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  ANTİK LENKORAN YOLLUK-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü yolluğun kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. *1920-1930 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 420x107 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KONYA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 147x100 cm.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  KONYA HALI-Tek sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 147x100 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KOZAK HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 175x132 cm.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  KOZAK HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 175x132 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • HERKİ HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının çok renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 225x153 cm.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  HERKİ HALI-Beş sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının çok renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 225x153 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KOZAK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 10x90 cm.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  KOZAK HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının somon renkli zemini üzeri mihrap motifi ile süslenmiştir. Ebat: 10x90 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SİVRİHİSAR KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 184x131 cm.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  SİVRİHİSAR KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 184x131 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK ANTEP HALI-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1860-1880 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 242x148 cm.

  Lot No: 179

  Lot: 179

  ANTİK ANTEP HALI-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1860-1880 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 242x148 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ŞARKÖY KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 187x128 cm.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  ŞARKÖY KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 187x128 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK HALI-Krem renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. Ebat: 260x195 cm.

  Lot No: 181

  Lot: 181

  UŞAK HALI-Krem renkli zemini üzeri floral desenlerle süslenmiştir. Ebat: 260x195 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MİLAS HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 270x77 cm.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  MİLAS HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 270x77 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANADOLU YASTIK-Kahve renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 120x60 cm.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  ANADOLU YASTIK-Kahve renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 120x60 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 171x119 cm.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  UŞAK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 171x119 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 196x147 cm.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 196x147 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 133x86 cm.

  Lot No: 186

  Lot: 186

  YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 133x86 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 225x137 cm.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  DÖŞEMEALTI HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri floral motifler ile süslenmiştir. Ebat: 225x137 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • UŞAK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 119x94 cm.

  Lot No: 188

  Lot: 188

  UŞAK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 119x94 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YÖRÜK MİNDER-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 61x71 cm.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  YÖRÜK MİNDER-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 61x71 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANADOLU MİNDER-Kırmızı renkli zemini üzeri madalyon deseni ile süslenmiştir. Ebat: 60x67 cm.

  Lot No: 190

  Lot: 190

  ANADOLU MİNDER-Kırmızı renkli zemini üzeri madalyon deseni ile süslenmiştir. Ebat: 60x67 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 298x207 cm.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  YÖRÜK KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 298x207 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MİLAS HALI-Krem renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 238x17 cm.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  MİLAS HALI-Krem renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 238x17 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • MİLAS HALI-Krem renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 265x175 cm.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  MİLAS HALI-Krem renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 265x175 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SİVAS YOLLUK-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 410x135 cm.

  Lot No: 194

  Lot: 194

  SİVAS YOLLUK-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 410x135 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK MUT KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 135x110 cm.

  Lot No: 195

  Lot: 195

  ANTİK MUT KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 135x110 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK FETHİYE KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 232x155 cm.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  ANTİK FETHİYE KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 232x155 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK GÖRDES ÇAKIR AĞA HALI-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 175x125 cm.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  ANTİK GÖRDES ÇAKIR AĞA HALI-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 175x125 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK KARAKEÇİLİ HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 230x140 cm.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  ANTİK KARAKEÇİLİ HALI-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 230x140 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ANTİK MERSİN MUT KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 305x160 cm.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  ANTİK MERSİN MUT KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. *1910-1920 yılları. Ender rastlanabilecek koleksiyonluk bir eserdir. Ebat: 305x160 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • DENİZLİ KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 170x120 cm.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  DENİZLİ KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 170x120 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SİVAS KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 320x155 cm.

  Lot No: 201

  Lot: 201

  SİVAS KİLİM-Çok renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 320x155 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SUMAK İPEK PAMUK KİLİM-Krem-pembe renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 300x181 cm.

  Lot No: 202

  Lot: 202

  SUMAK İPEK PAMUK KİLİM-Krem-pembe renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 300x181 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SİVAS KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 430x120 cm.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  SİVAS KİLİM-Kırmızı renkli zemini üzeri geometrik desenlerle süslenmiştir. Ebat: 430x120 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • TAŞPINAR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert-kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 315x195 cm.

  Lot No: 204

  Lot: 204

  TAŞPINAR HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının lacivert-kırmızı renkli zemini üzeri madalyon motifi ile süslenmiştir. Ebat: 315x195 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KONYA İNLİCE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 250x155 cm.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  KONYA İNLİCE HALI-Üç sıra stilize bitkisel motif bordürlü halının kırmızı renkli zemini üzeri geometrik motifler ile süslenmiştir. Ebat: 250x155 cm.

  TLSold
  Place Bid