Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 4,000 TL Starting Bid: 4,000 TL Estimated: TL Losing Winning

AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK

Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli hayvan ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • Live auction start time: 05-06-2022 15:01
 • Lots
 • Winnings
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli hayvan ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli hayvan ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif şerbetlik ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif şerbetlik ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve kırmızı renkli at üstünde geleneksel erkek figürü ve Selçuklu tavşanı motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve kırmızı renkli at üstünde geleneksel erkek figürü ve Selçuklu tavşanı motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli ay yüzlü, badem gözlü Türk kadını figürü ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli ay yüzlü, badem gözlü Türk kadını figürü ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli kalyon, balık ve çintemani motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli kalyon, balık ve çintemani motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli Arapça "Muhammed" yazısı ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli Arapça "Muhammed" yazısı ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kırmızı renkli Arapça "Allah" yazısı ve kalp motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kırmızı renkli Arapça "Allah" yazısı ve kalp motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kırmızı renkli Arapça "Allah" yazısı ve kalp motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kırmızı renkli Arapça "Allah" yazısı ve kalp motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve kırmızı renkli Arapça "Ya Ali" yazısı ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve kırmızı renkli Arapça "Ya Ali" yazısı ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale, nar ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale, nar ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif kuş ve bitkisel motifler ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif kuş ve bitkisel motifler ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve yeşil renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve yeşil renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve kırmızı renkli çok zarif lale ve şakayık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve kırmızı renkli çok zarif lale ve şakayık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif bitkisel motifler ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif bitkisel motifler ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif kuş ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif kuş ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve yeşil renkli çok zarif çiçek ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve yeşil renkli çok zarif çiçek ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve kırmızı renkli tavus kuşu, çiçek ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve kırmızı renkli tavus kuşu, çiçek ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli Arapça "Muhammed" yazısı ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli Arapça "Muhammed" yazısı ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif kuş, karanfil ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif kuş, karanfil ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif hatai, lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif hatai, lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif nar ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif nar ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale, karanfil ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale, karanfil ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif hatai ve şakayık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif hatai ve şakayık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve kırmızı renkli çok zarif kuş ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve kırmızı renkli çok zarif kuş ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve kırmızı renkli çok zarif lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve kırmızı renkli çok zarif lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif hatai, lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif hatai, lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, mercan kırmızısı ve yeşil renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 33 cm.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, mercan kırmızısı ve yeşil renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 33 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, mercan kırmızısı ve yeşil renkli çok zarif şerbetlik ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, mercan kırmızısı ve yeşil renkli çok zarif şerbetlik ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif Selçuklu tavşanı motifi ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif Selçuklu tavşanı motifi ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif hatai, lale ve kuş motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif hatai, lale ve kuş motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, mercan kırmızısı ve yeşil renkli çok zarif ağaç ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 33 cm.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, mercan kırmızısı ve yeşil renkli çok zarif ağaç ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 33 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve mercan kırmızısı renkli çok zarif hatai, lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve mercan kırmızısı renkli çok zarif hatai, lale ve yaprak motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve mercan kırmızısı renkli çok zarif lale ve sümbül motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve mercan kırmızısı renkli çok zarif lale ve sümbül motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif tavus kuşu ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif tavus kuşu ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, mercan kırmızısı ve yeşil renkli çok zarif lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 30,5 cm.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, mercan kırmızısı ve yeşil renkli çok zarif lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 30,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve yeşil renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve yeşil renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif kalyon ve balık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif kalyon ve balık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif kalyon, balık ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif kalyon, balık ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve mercan kırmızısı renkli çok zarif balık ve kalyon motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve mercan kırmızısı renkli çok zarif balık ve kalyon motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ADNAN MUCE İMZALI TABAK-Adnan Muce imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  ADNAN MUCE İMZALI TABAK-Adnan Muce imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • HAMZA ÜSTÜNKAYA İMZALI KÜTAHYA TABAK-Hamza Üstünkaya imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kırmızı renkli çok zarif hatai, lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 45 cm.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  HAMZA ÜSTÜNKAYA İMZALI KÜTAHYA TABAK-Hamza Üstünkaya imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kırmızı renkli çok zarif hatai, lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 45 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • FATMA BENGİ İMZALI KÜTAHYA DUVAR TABAĞI-Fatma Bengi imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif rumi motifler ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 52 cm.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  FATMA BENGİ İMZALI KÜTAHYA DUVAR TABAĞI-Fatma Bengi imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif rumi motifler ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 52 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İMZALI DUVAR TABAĞI-M. Mersin imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif balık ve lale motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 55 cm.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  İMZALI DUVAR TABAĞI-M. Mersin imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif balık ve lale motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 55 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI LEĞEN-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif rumi, şakayık ve hatai motifleri ile süslenmiş leğen. Çap: 48 cm.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  SITKI OLÇAR İMZALI LEĞEN-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif rumi, şakayık ve hatai motifleri ile süslenmiş leğen. Çap: 48 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İMZALI TABAK-Hamza Üstünkaya ve Gülseren Öz Tuğcu imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve turuncu renkli çok zarif geleneksel kadın figürü, hatai ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  İMZALI TABAK-Hamza Üstünkaya ve Gülseren Öz Tuğcu imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve turuncu renkli çok zarif geleneksel kadın figürü, hatai ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İMZALI TABAK-Hamza Üstünkaya ve Gülseren Öz Tuğcu imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve sarı renkli çok zarif at figürü ve bitkisel motifler ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  İMZALI TABAK-Hamza Üstünkaya ve Gülseren Öz Tuğcu imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve sarı renkli çok zarif at figürü ve bitkisel motifler ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İMZALI DUVAR TABAĞI-R. Özkan imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif kalyon ve bitkisel motifler ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 40 cm.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  İMZALI DUVAR TABAĞI-R. Özkan imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif kalyon ve bitkisel motifler ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 40 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İMZALI DUVAR TABAĞI-A. Kaya imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif geleneksel kadın, kuş ve çiçek motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 40 cm.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  İMZALI DUVAR TABAĞI-A. Kaya imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif geleneksel kadın, kuş ve çiçek motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 40 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İSMAİL YİĞİT İMZALI DUVAR TABAĞI-İsmail Yiğit imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif karanfil ve yaprak motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 32 cm.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  İSMAİL YİĞİT İMZALI DUVAR TABAĞI-İsmail Yiğit imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif karanfil ve yaprak motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KÜTAHYA DUVAR TABAĞI-Osmanlı çini damgalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve turuncu renkli çok zarif kalyon motifi ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 32 cm.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  KÜTAHYA DUVAR TABAĞI-Osmanlı çini damgalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve turuncu renkli çok zarif kalyon motifi ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İSMAİL İMZALI DUVAR TABAĞI-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif çiçek ve yaprak motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 41 cm.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  İSMAİL İMZALI DUVAR TABAĞI-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif çiçek ve yaprak motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 41 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İSMAİL İMZALI DUVAR TABAĞI-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif çiçek ve yaprak motifleri ile süslenmiş duvar tabağı Çap: 41 cm.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  İSMAİL İMZALI DUVAR TABAĞI-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif çiçek ve yaprak motifleri ile süslenmiş duvar tabağı Çap: 41 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İSMAİL İMZALI DUVAR TABAĞI-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif üzüm, karanfil ve çintemani motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 40 cm.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  İSMAİL İMZALI DUVAR TABAĞI-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif üzüm, karanfil ve çintemani motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 40 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SERAMİK DUVAR TABAĞI-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve yeşil renkli çok zarif üzüm ve bitkisel motifler ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 32 cm.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  SERAMİK DUVAR TABAĞI-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve yeşil renkli çok zarif üzüm ve bitkisel motifler ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SERAMİK DUVAR TABAĞI-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve kırmızı renkli çok zarif kuş, karanfil ve lale motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 32 cm.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  SERAMİK DUVAR TABAĞI-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve kırmızı renkli çok zarif kuş, karanfil ve lale motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri siyah ve kırmızı renkli Arapça "Ya Resulallah" yazısı ile dekore edilmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  AMEL-İ FAİK İMZALI TABAK-Amel-i Faik imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri siyah ve kırmızı renkli Arapça "Ya Resulallah" yazısı ile dekore edilmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İSMAİL İMZALI KÜTAHYA DUVAR TABAĞI-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif stilize bitkisel desenler ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 32 cm.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  İSMAİL İMZALI KÜTAHYA DUVAR TABAĞI-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif stilize bitkisel desenler ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KÜTAHYA SERAMİK VAZO-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve kırmızı renkli çok zarif kalyon motifi ve bitkisel desenler ile süslenmiş duvar tabağı. Yükseklik: 25 cm.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  KÜTAHYA SERAMİK VAZO-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve kırmızı renkli çok zarif kalyon motifi ve bitkisel desenler ile süslenmiş duvar tabağı. Yükseklik: 25 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KÜTAHYA SERAMİK MATARA-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, turuncu ve yeşil renkli çok zarif kalyon ve çintemani motifleri ile süslenmiş matara. Yükseklik: 24 cm.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  KÜTAHYA SERAMİK MATARA-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, turuncu ve yeşil renkli çok zarif kalyon ve çintemani motifleri ile süslenmiş matara. Yükseklik: 24 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SERAMİK TABAK-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş seramik tabak. Çap: 29 cm.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  SERAMİK TABAK-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş seramik tabak. Çap: 29 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SERAMİK DUVAR TABAĞI-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kırmızı renkli çok zarif kalyon ve balık motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 30 cm.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  SERAMİK DUVAR TABAĞI-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kırmızı renkli çok zarif kalyon ve balık motifleri ile süslenmiş duvar tabağı. Çap: 30 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İMZALI İZNİK SERAMİK KARO-Toprak Çini imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif kalyon ve balık motifleri ile süslenmiş karo. Ebat: 20x20 cm.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  İMZALI İZNİK SERAMİK KARO-Toprak Çini imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kırmızı ve yeşil renkli çok zarif kalyon ve balık motifleri ile süslenmiş karo. Ebat: 20x20 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SERAMİK ÖRDEK-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil renkli çok zarif balık motifi ile süslenmiş ördek figürü. Uzunluk: 26 cm.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  SERAMİK ÖRDEK-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil renkli çok zarif balık motifi ile süslenmiş ördek figürü. Uzunluk: 26 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SERAMİK VAZO-Mat sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif seramik vazo. Yükseklik: 20 cm.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  SERAMİK VAZO-Mat sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif seramik vazo. Yükseklik: 20 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI ÇAMÇAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve siyah renkli çok zarif kuş ve bitkisel motifler ile süslenmiş çamçak. Çap: 19 cm.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  SITKI OLÇAR İMZALI ÇAMÇAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve siyah renkli çok zarif kuş ve bitkisel motifler ile süslenmiş çamçak. Çap: 19 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SERAMİK KARO-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, turuncu ve yeşil renkli çok zarif geleneksel kadın figürü ve bitkisel desenler ile süslenmiş seramik karo Ebat: 19x19 cm. *Haliyle.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  SERAMİK KARO-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, turuncu ve yeşil renkli çok zarif geleneksel kadın figürü ve bitkisel desenler ile süslenmiş seramik karo Ebat: 19x19 cm. *Haliyle.

  TLSold
  Place Bid
 • İMZALI PORSELEN TABAK-Panti imzalı, beyaz renk gövde üzeri çok renkli el boyama kadın figürü ile dekore edilmiş porselen tabak. Çap: 20 cm.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  İMZALI PORSELEN TABAK-Panti imzalı, beyaz renk gövde üzeri çok renkli el boyama kadın figürü ile dekore edilmiş porselen tabak. Çap: 20 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İMZALI PORSELEN TABAK-Panti imzalı, beyaz renk gövde üzeri yazılı olup, çok renkli el boyama kadın figürü ile dekore edilmiş porselen tabak. Çap: 20 cm.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  İMZALI PORSELEN TABAK-Panti imzalı, beyaz renk gövde üzeri yazılı olup, çok renkli el boyama kadın figürü ile dekore edilmiş porselen tabak. Çap: 20 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • PORSELEN TABAK-Beyaz renk gövde üzeri çok renkli el boyama kalyon ve balık figürü ile dekore edilmiş porselen tabak. Çap: 20 cm.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  PORSELEN TABAK-Beyaz renk gövde üzeri çok renkli el boyama kalyon ve balık figürü ile dekore edilmiş porselen tabak. Çap: 20 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • PORSELEN TABAK-Beyaz renk gövde üzeri çok renkli el boyama balık figürü ile dekore edilmiş porselen tabak. Çap: 20 cm.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  PORSELEN TABAK-Beyaz renk gövde üzeri çok renkli el boyama balık figürü ile dekore edilmiş porselen tabak. Çap: 20 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • ALO PAŞALI İMZALI SERAMİK ÇEREZLİK-Alo Paşalı imzalı, mat sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve siyah renkli çok zarif Selçuklu tavşanı motifi ile süslenmiş çerezlik. Çap: 11 cm.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  ALO PAŞALI İMZALI SERAMİK ÇEREZLİK-Alo Paşalı imzalı, mat sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve siyah renkli çok zarif Selçuklu tavşanı motifi ile süslenmiş çerezlik. Çap: 11 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İSMAİL İMZALI KÜTAHYA ÇEREZLİK-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri kahverengi ve turuncu renkli geleneksel Türk figürü ile dekore edilmiş çerezlik. Çap: 11 cm.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  İSMAİL İMZALI KÜTAHYA ÇEREZLİK-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri kahverengi ve turuncu renkli geleneksel Türk figürü ile dekore edilmiş çerezlik. Çap: 11 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İSMAİL İMZALI KÜTAHYA ÇEREZLİK-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve turuncu renkli çok zarif kuş figürleri ile süslenmiş çerezlik. Çap: 15 cm.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  İSMAİL İMZALI KÜTAHYA ÇEREZLİK-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve turuncu renkli çok zarif kuş figürleri ile süslenmiş çerezlik. Çap: 15 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İSMAİL İMZALI KÜTAHYA ÇEREZLİK-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, sarı ve turuncu renkli geleneksel Türk kadını figürü ve çiçek motifleri ile dekore edilmiş çerezlik. Çap: 16 cm.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  İSMAİL İMZALI KÜTAHYA ÇEREZLİK-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, sarı ve turuncu renkli geleneksel Türk kadını figürü ve çiçek motifleri ile dekore edilmiş çerezlik. Çap: 16 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İSMAİL İMZALI KÜTAHYA ÇEREZLİK-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, sarı ve turuncu renkli geleneksel Türk kadını figürü ve çiçek motifleri ile dekore edilmiş çerezlik. Çap: 15 cm.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  İSMAİL İMZALI KÜTAHYA ÇEREZLİK-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, sarı ve turuncu renkli geleneksel Türk kadını figürü ve çiçek motifleri ile dekore edilmiş çerezlik. Çap: 15 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İSMAİL İMZALI KÜTAHYA ÇEREZLİK-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, sarı ve mavi renkli kuş ve çiçek motifleri ile dekore edilmiş çerezlik. Çap: 15 cm.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  İSMAİL İMZALI KÜTAHYA ÇEREZLİK-İsmail imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, sarı ve mavi renkli kuş ve çiçek motifleri ile dekore edilmiş çerezlik. Çap: 15 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KÜTAHYA TABAK-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli Selçuklu yıldızı içerisinde kuş motifi ile dekore edilmiş tabak. Çap: 18 cm.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  KÜTAHYA TABAK-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli Selçuklu yıldızı içerisinde kuş motifi ile dekore edilmiş tabak. Çap: 18 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KÜTAHYA KASE-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve siyah renkli çok zarif balık ve çiçek motifleri ile dekore edilmiş kase. Çap: 21 cm.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  KÜTAHYA KASE-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve siyah renkli çok zarif balık ve çiçek motifleri ile dekore edilmiş kase. Çap: 21 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KÜTAHYA DUVAR TABAĞI-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif kuş ve çiçek motifleri ile dekore edilmiş duvar tabağı. Çap: 22 cm.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  KÜTAHYA DUVAR TABAĞI-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif kuş ve çiçek motifleri ile dekore edilmiş duvar tabağı. Çap: 22 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KÜTAHYA TABAK-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı ve yeşil renkli çok zarif çintemani motifleri ile dekore edilmiş tabak. Çap: 23 cm.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  KÜTAHYA TABAK-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı ve yeşil renkli çok zarif çintemani motifleri ile dekore edilmiş tabak. Çap: 23 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • KÜTAHYA TABAK-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı ve yeşil renkli çok zarif çintemani motifleri ile dekore edilmiş tabak. Çap: 23 cm.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  KÜTAHYA TABAK-Şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı ve yeşil renkli çok zarif çintemani motifleri ile dekore edilmiş tabak. Çap: 23 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI ASKI TOPU-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif çintemani motifleri ile süslenmiş askı topu. Yükseklik: 13 cm.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  SITKI OLÇAR İMZALI ASKI TOPU-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif çintemani motifleri ile süslenmiş askı topu. Yükseklik: 13 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu ve mavi renkli çok zarif kalyon motifi ile süslenmiş tabak. Çap: 29 cm.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu ve mavi renkli çok zarif kalyon motifi ile süslenmiş tabak. Çap: 29 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, turuncu ve mavi renkli çok zarif karanfil ve kuş motifi ile süslenmiş tabak. Çap: 34,5 cm.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, turuncu ve mavi renkli çok zarif karanfil ve kuş motifi ile süslenmiş tabak. Çap: 34,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu ve mavi renkli çok zarif tavus kuşu ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu ve mavi renkli çok zarif tavus kuşu ve lale motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mor, turuncu ve mavi renkli çok zarif nar ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41 cm.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mor, turuncu ve mavi renkli çok zarif nar ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI ASKI TOPU-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif cami ve bitkisel motifler ile dekore edilmiştir. Yükseklik: 17 cm.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  SITKI OLÇAR İMZALI ASKI TOPU-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif cami ve bitkisel motifler ile dekore edilmiştir. Yükseklik: 17 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu ve mavi renkli çok zarif bitkisel motifler ile süslenmiş tabak. Çap: 26 cm.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu ve mavi renkli çok zarif bitkisel motifler ile süslenmiş tabak. Çap: 26 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu ve mavi renkli çok zarif tavus kuşu motifi ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu ve mavi renkli çok zarif tavus kuşu motifi ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI UĞUR BÖCEĞİ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif karanfil motifleri ile süslenmiş uğur böceği figürü. Ebat: 7x5 cm.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  SITKI OLÇAR İMZALI UĞUR BÖCEĞİ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif karanfil motifleri ile süslenmiş uğur böceği figürü. Ebat: 7x5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI KAPLUMBAĞA-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif çiftemani motifi ile süslenmiş kaplumbağa figürü. Ebat: 10x6 cm.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  SITKI OLÇAR İMZALI KAPLUMBAĞA-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif çiftemani motifi ile süslenmiş kaplumbağa figürü. Ebat: 10x6 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI ÖRDEK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, turuncu ve sarı renkli çok zarif balık motifleri ile süslenmiş ördek figürü. Uzunluk: 24 cm. Yükseklik: 13 cm.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  SITKI OLÇAR İMZALI ÖRDEK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, turuncu ve sarı renkli çok zarif balık motifleri ile süslenmiş ördek figürü. Uzunluk: 24 cm. Yükseklik: 13 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı ve yeşil renkli çok zarif üzüm salkımı motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı ve yeşil renkli çok zarif üzüm salkımı motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif lale, sümbül ve hatai motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41 cm.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif lale, sümbül ve hatai motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif lale ve sümbül motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41 cm.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif lale ve sümbül motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve turuncu renkli çok zarif Kütahya kızı ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 14,5 cm.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve turuncu renkli çok zarif Kütahya kızı ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 14,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI MUMLUK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kobalt mavisi renkli çok zarif balık ve çiçek motifleri ile süslenmiş mumluk. Yükseklik: 19 cm.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  SITKI OLÇAR İMZALI MUMLUK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kobalt mavisi renkli çok zarif balık ve çiçek motifleri ile süslenmiş mumluk. Yükseklik: 19 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI ROM ŞİŞESİ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş rom şişesi. Yükseklik: 29 cm.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  SITKI OLÇAR İMZALI ROM ŞİŞESİ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş rom şişesi. Yükseklik: 29 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • İMZALI ROM ŞİŞESİ-Ak Sigorta imzalı, 1995 tarihli, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif çiçek ve kuş motifleri ile süslenmiş rom şişesi. Yükseklik: 18 cm.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  İMZALI ROM ŞİŞESİ-Ak Sigorta imzalı, 1995 tarihli, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif çiçek ve kuş motifleri ile süslenmiş rom şişesi. Yükseklik: 18 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI ROM ŞİŞESİ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif kalyon ve çintemani motifleri ile süslenmiş rom şişesi. Yükseklik: 18 cm.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  SITKI OLÇAR İMZALI ROM ŞİŞESİ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif kalyon ve çintemani motifleri ile süslenmiş rom şişesi. Yükseklik: 18 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı ve yeşil renkli çok zarif çiçek ve kuş motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 27 cm.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı ve yeşil renkli çok zarif çiçek ve kuş motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 27 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu ve yeşil renkli çok zarif çiçek ve kuş motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 17 cm.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu ve yeşil renkli çok zarif çiçek ve kuş motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 17 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI MEYVELİK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu yeşil renkli çok zarif kuş motifleri ile süslenmiş meyvelik. Çap: 22 cm.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  SITKI OLÇAR İMZALI MEYVELİK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı, turuncu yeşil renkli çok zarif kuş motifleri ile süslenmiş meyvelik. Çap: 22 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif Selçuklu tavşanı ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif Selçuklu tavşanı ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI ASKI TOPU-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif kalyon motifi ile süslenmiş askı topu. Yükseklik: 30 cm.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  SITKI OLÇAR İMZALI ASKI TOPU-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi renkli çok zarif kalyon motifi ile süslenmiş askı topu. Yükseklik: 30 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif lale ve sümbül motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif lale ve sümbül motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif kuş ve rumi motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri yeşil, mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif kuş ve rumi motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve mercan kırmızısı renkli çok zarif kuş ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve mercan kırmızısı renkli çok zarif kuş ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve yeşil renkli çok zarif lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve yeşil renkli çok zarif lale ve karanfil motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve yeşil renkli çok zarif üzüm dalı motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, kahverengi ve yeşil renkli çok zarif üzüm dalı motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif kalyon ve balık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41 cm.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif kalyon ve balık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif tavus kuşu motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif tavus kuşu motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı, turuncu ve yeşil renkli çok zarif balık, lale ve hatai motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı, turuncu ve yeşil renkli çok zarif balık, lale ve hatai motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif rumi ve hatai motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif rumi ve hatai motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve turuncu renkli çok zarif kuş ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 31,5 cm.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve turuncu renkli çok zarif kuş ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 31,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif balık ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif balık ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif balık ve kalyon motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif balık ve kalyon motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve mercan kırmızı renkli çok zarif çiçek ve kuş motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve mercan kırmızı renkli çok zarif çiçek ve kuş motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif çintemani, kalyon ve balık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif çintemani, kalyon ve balık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 41,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif kuş, lale ve şakayık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve turuncu renkli çok zarif kuş, lale ve şakayık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve turuncu renkli çok zarif üzüm dalı motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 26,5 cm.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve turuncu renkli çok zarif üzüm dalı motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 26,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kobalt mavisi renkli çok zarif deve motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve kobalt mavisi renkli çok zarif deve motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 32 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI DUVAR SÜSÜ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş duvar süsü. Ebat: 23x18 cm.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  SITKI OLÇAR İMZALI DUVAR SÜSÜ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş duvar süsü. Ebat: 23x18 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI DUVAR SÜSÜ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif karanfil ve lale motifleri ile süslenmiş duvar süsü. Ebat: 22x21 cm.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  SITKI OLÇAR İMZALI DUVAR SÜSÜ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif karanfil ve lale motifleri ile süslenmiş duvar süsü. Ebat: 22x21 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI KAPLUMBAĞA-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif floral motifler ile süslenmiş kaplumbağa figürü. Ebat: 9x6 cm.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  SITKI OLÇAR İMZALI KAPLUMBAĞA-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif floral motifler ile süslenmiş kaplumbağa figürü. Ebat: 9x6 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif kuş ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif kuş ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif kuş ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif kuş ve çiçek motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve sarı renkli çok zarif nar ve hatai motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi ve sarı renkli çok zarif nar ve hatai motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif rumi, hatai ve balık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  SITKI OLÇAR İMZALI TABAK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil ve mercan kırmızısı renkli çok zarif rumi, hatai ve balık motifleri ile süslenmiş tabak. Çap: 42 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI GEYİK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif çiçek ve çintemani motifleri ile süslenmiş geyik figürü. Yükseklik: 24 cm.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  SITKI OLÇAR İMZALI GEYİK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif çiçek ve çintemani motifleri ile süslenmiş geyik figürü. Yükseklik: 24 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI ÖRDEK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil, sarı ve turuncu renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş ördek figürü. Yükseklik: 12,5 cm. Ebat: 21x10 cm.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  SITKI OLÇAR İMZALI ÖRDEK-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, yeşil, sarı ve turuncu renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş ördek figürü. Yükseklik: 12,5 cm. Ebat: 21x10 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI BAYKUŞ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş baykuş figürü. Yükseklik: 15 cm.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  SITKI OLÇAR İMZALI BAYKUŞ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif çiçek motifleri ile süslenmiş baykuş figürü. Yükseklik: 15 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI KEDİ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif balık ve çiçek motifleri ile süslenmiş kedi figürü. Yükseklik: 13,5 cm. Ebat: 13,5x7,5 cm.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  SITKI OLÇAR İMZALI KEDİ-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve turuncu renkli çok zarif balık ve çiçek motifleri ile süslenmiş kedi figürü. Yükseklik: 13,5 cm. Ebat: 13,5x7,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI BİBLO-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı ve yeşil renkli çok zarif balık motifleri ile süslenmiş hayvansal figür. Yükseklik: 10 cm. Ebat: 13x8,5 cm.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  SITKI OLÇAR İMZALI BİBLO-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri sarı ve yeşil renkli çok zarif balık motifleri ile süslenmiş hayvansal figür. Yükseklik: 10 cm. Ebat: 13x8,5 cm.

  TLSold
  Place Bid
 • SITKI OLÇAR İMZALI KARO-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve mercan kırmızısı renkli çok zarif balık motifleri ile süslenmiş karo. Ebat: 10x20 cm.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  SITKI OLÇAR İMZALI KARO-Sıtkı imzalı, şeffaf sırlı krem renk gövde üzeri mavi, sarı ve mercan kırmızısı renkli çok zarif balık motifleri ile süslenmiş karo. Ebat: 10x20 cm.

  TLSold
  Place Bid